Volvo Recharge

Naše řada čistě elektrických a plug-in hybridních vozů.

Přednosti čistě elektrických a plug-in hybridních vozů

Interiér vozu Volvo S90 Recharge plug-in hybrid

Ohleduplný luxus

Vyzkoušejte zcela nový druh luxusu, který nabízí okamžitý výkon s nízkými nebo nulovými emisemi. Vozy Volvo Recharge přijíždějí s technologiemi, designem a udržitelnými materiály, jež pozvednou Vaši jízdu na další úroveň.

Závazek k bezpečnosti

Bezpečnost stojí u automobilky Volvo na prvním místě již od roku 1927. V modelové řadě Recharge se odráží naše ambice vyrábět ta nejbezpečnější vozidla s elektrickým pohonem na světě. Stvořená pro lidi i pro jejich budoucnost.

Reálně využitelná čistá energie

Ať už se rozhodnete pro čistě elektrický nebo plug-in hybridní vůz Recharge, můžete s ním jezdit zcela bez emisí. Při každodenním dojíždění s plug-in hybridním vozem můžete zvolit čistě elektrický režim, který využívá výhradně elektromotor.

Pohonná ústrojí modelů Recharge

Volvo XC40 Recharge pure electric

Čistě elektrické

Tišší pohon může někdy představovat ten nejlepší způsob cestování: s nulovými emisemi a nižší hlučností bez ohledu na rychlost. Naše čistě elektrické Volvo XC40 Recharge vybavené vysokonapěťovým akumulátorem a dvěma elektromotory přináší na silnici skutečnou revoluci.

Zjistit víceZjistit více   
Volvo XC40 Recharge plug-in hybrid

Plug-in hybrid

Méně benzínu, více možností. Naše plug-in hybridní vozy Recharge využívají kombinaci elektromotoru a spalovacího motoru. Možnost volby mezi čistě elektrickým režimem, režimem výkonu a hybridním režimem Vám dává naprostou kontrolu nad způsobem jízdy, a to při nižších emisích.

Zjistit víceZjistit více   

Náklady na vlastnictví elektrického vozu mohou být výrazně nižší než v případě rovnocenného vozu se spalovacím motorem.

Volvo C40 Recharge pure electric

Pořizovací náklady

Náklady na pořízení elektrického vozu jsou v řadě zemí nižší díky daňovým pobídkám. Tyto výhody se v různých státech liší.

Náklady na údržbu

Servis a údržba elektrického vozu jsou často levnější, a to díky menšímu počtu pohyblivých částí a provozních kapalin.

Náklady na každodenní používání

Mnoho uživatelů nabíjí svůj vůz doma nebo v zaměstnání. Pokud obvykle nabíjíte tímto způsobem, náklady na elektřinu mohou být výrazně nižší než na palivo, které byste k ujetí stejné vzdálenosti spotřebovali.

Seznamte se s řadou Volvo Recharge

Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru