Volvo Recharge

Naše řada čistě elektrických a plug-in hybridních vozů.

Seznamte se s našimi čistě elektrickými a plug-in hybridními vozy.

Interiér vozu Volvo XC60 Recharge

Ohleduplný luxus

Vyzkoušejte zcela nový druh luxusu, který nabízí okamžitý výkon s nízkými nebo nulovými emisemi. Vozy Volvo Recharge přijíždějí s technologiemi, designem a udržitelnými materiály, jež pozvednou Vaši jízdu na další úroveň.

Závazek k bezpečnosti

Bezpečnost stojí u automobilky Volvo na prvním místě již od roku 1927. V modelové řadě Recharge se odráží naše ambice vyrábět ta nejbezpečnější vozidla s elektrickým pohonem na světě.

Čistá energie

Ať už se rozhodnete pro čistě elektrický nebo plug-in hybridní vůz Recharge, můžete s ním jezdit zcela bez emisí. Při každodenním dojíždění s plug-in hybridním vozem můžete zvolit čistě elektrický režim, který využívá výhradně elektromotor.

SUV

Čistě elektrické vozy

XC40 Recharge pure electric

XC40 Recharge

Pure electric

Zjistit víceZjistit více   
C40 Recharge

C40 Recharge

Pure electric

Zjistit víceZjistit více   

Kombi

Sedan

Užívejte si zodpovědný výkon

Pohonná ústrojí modelů Recharge

Čistě elektrické

Tišší pohon může někdy představovat ten nejlepší způsob cestování: s nulovými emisemi a nižší hlučností bez ohledu na rychlost. Naše čistě elektrické vozy Volvo Recharge vybavené vysokonapěťovým akumulátorem a dvěma elektromotory přináší na silnici skutečnou revoluci.

Elektrické modelyZjistit více   

Plug-in hybrid

Méně benzínu, více možností. Naše plug-in hybridní vozy Recharge využívají kombinaci elektromotoru a spalovacího motoru. Možnost volby mezi čistě elektrickým režimem, režimem výkonu a hybridním režimem Vám dává naprostou kontrolu nad způsobem jízdy, a to při nižších emisích.

Plug-in hybridní modelyZjistit více   

Elektrické vozy Volvo představují jen část našich širších ambicí pro budoucnost.

Fotografie vozu Volvo

Rok 2020

Uvedli jsme na trh kompletní řadu plug-in hybridních a čistě elektrických vozů počínaje prvním čistě elektrickým SUV, Volvem XC40 Recharge.

Do roku 2025

Naším cílem je dosáhnout stavu, kdy budou 50 % ročního prodeje tvořit čistě elektrické vozy, zatímco zbytek budou hybridní varianty.

Do roku 2040

V souladu s cíli Pařížské dohody usilujeme o klimatickou neutralitu v rámci celého našeho hodnotového řetězce.

Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru