Provoz bez starostí

Nikdo se o váš vůz Volvo nepostará tak dobře jako my v autorizovaných servisech Volvo Car. Abychom vám péči o nový vůz Volvo co nejvíce usnadnili, přicházíme s výhodnou nabídkou kombinace Servisního Plánu Plus a prodloužené záruky (Volvo Car Extended Warranty).

Provoz vozu Volvo bez starostí

Jezděte s klidem

S výhodnou kombinací Serviního Plánu Plus a prodloužené záruky (Volvo Car Extended Warranty) pokryjete servisní náklady Vašeho vozu až na 5 let nebo 200 000 km a nebudete si muset lámat hlavu s výdaji na údržbu či opravami poruch.

Obojí můžete převést na dalšího majitele, budete-li své Volvo prodávat.

Servis lze provádět ve všech autorizovaných servisech Volvo Car v České republice.

Výhody a specifikace obou služeb najdete na odkazech níže.

Servisní Plán Plus

Předplacené servisní služby, které vám ušetří spoustu starostí. Servisní Plán Plus vám zajistí komplexní péči autorizovaného servisu, aniž byste se museli starat o další náklady spojené s údržbou. Máte tak jistotu, že váš vůz bude vždy v dobrých rukou a zachová si tu nejvyšší možnou hodnotu.

Zjistit víceZjistit více   

Volvo Car Extended Warranty

Zajištění opravy vozu je hned snazší, když se můžete spolehnout na záruku. Volvo Car Extended Warranty je prodloužená záruka, která je jistotou v případě nepředvídatelných oprav. Standardní 2-letou tovární záruku je možné prodloužit na 36, 48 nebo 60 měsíců a až do 200 000 km, a to až do 30 dnů od spuštění tovární záruky.

Zjistit víceZjistit více   

Pro detailní informace nás kontaktujte.

Kontakt   
Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru