Fotografie vozu Volvo

Rodinná firma Srba Servis


Naše rodinná firma Srba Servis je na trhu již od roku 1991, postupem času jsme se rozrostli z malé nezávislé autodílny na autorizovaného dealera několika značek.


Prodejní centrum Volvo Praha

Srba Servis, autorizovaný dealer Volvo, připravil pro své zákazníky jednu ze svých lahůdek a tím je zcela nové a moderně vybavené Srba Servis & Volvo prodejní a servisní centrum, které je vybudováno v sídle firmy na Jílovišti – Praze-západ podle posledních standardů renomovaného výrobce automobilů Volvo.
 
Srba Servis značené rozšířil své prodejní centrum, které je architektonicky pojato do dynamického a účelového trendu značky Volvo a svým interiérem plně vyjadřuje moderní myšlení a klasické vlastnosti nabízených vozů. Prodejna se dělí do dvou hlavních částí – ulice a obývák. Ulice procházející celým prodejním prostorem je ideálním místem pro prostornou a nenásilnou prezentaci vozidel Volvo. Obývák nabízí pohodlné posezení pro zákazníky v různých stylech dle momentální nálady zákazníka. Vedle konzultační místnosti, „baru“, pohodlné sedačky nechybí také dětský koutek pro naše malé zákazníky. Švédské kořeny v obýváku podporuje dubový strop a podlaha. Nábytek je rovněž tvořen ve sněhobílé barvě, doprovázen každičkým detailem provedeným ve švédském stylu např. čalounění a styl židlí.

Smysl pro ekologii Srba Servis zdůraznil využitím technologie tepelného čerpadla pro ohřev celé prodejny Srba Servis & Volvo.

A to není vše – slyšeli jste již o našem - Srba Servis XC Parku? Otevřeli jsme pro Vás terénní dráhu přímo v areálu Srba Servis Jíloviště, kde si můžete otestovat terénní vlastnosti vozidel Volvo XC před koupí vlastního vozidla. Zas o důvod víc proč navštívit Srba Servis & Volvo prodejní a servisní centrum.

Máme pro Vás také připraven program ViP All Inclusive, díky němu můžete získat řadu benefitů a výhod – např. platbu za servis můžete zaplatí za 30 dní. Více na ViP All Inclusive.

Váš Srba Servis & Volvo tým

Srba Servis Praha Offroad park

Otevřeli jsme pro Vás terénní dráhu přímo v areálu Srba Servis Jíloviště, kde si můžete otestovat terénní vlastnosti vozidel Volvo před koupí vlastního vozidla. Neděláme to co konkurence, kdy Vás svezou (a to ještě velmi zřídka) až po nákupu vozidla – u nás si otestujete jízdní vlastnosti vozidel Volvo ihned před koupí vozidla.

Zas o důvod víc proč navštívit Srba Servis prodejní a servisní centrum.

Váš Srba Servis

Galerie

Vítá vás Váš autorizovaný servis Srba Servis Volvo
Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru