SRBA SERVIS s.r.o., Praha - Západ

CHYTRé OPRAVY

Chytré opravy

Netolerujte škrábance a dolíky v laku:
dopřejte svému Volvu, aby vypadalo stále skvěle a udrželo si svou hodnotu

I na tom sebelépe udržovaném Volvu se dříve nebo později objeví drobné vady na kráse: dolíky, škrábance na dveřích nebo trhlinky způsobené odlétajícími kamínky nebo kroupami. Tato drobná poškození nejenže nevypadají dobře, ale současně také snižují hodnotu Vašeho vozu. Proto je dobré vědět, že se jich můžete rychlým a jednoduchým způsobem zbavit. A za dobrou cenu!

Speciálně vyškolení mechanici autorizovaného servisu Volvo jsou schopní odstranit drobná poškození, aniž by museli dané místo brousit, tmelit a znovu lakovat. To jim umožňuje chytrá a inovativní technologie PDR (Paintless Dent Repair) pro opravy laku.

Prostřednictvím speciálních nástrojů a postupů dokážou naši mechanici vytáhnout promáčknutý kov zpět do jeho původního tvaru. Pokud není popraskaný lak a prohloubenina se nenachází v blízkosti okraje daného dílu karoserie, jsou schopni odstranit téměř všechny dolíky až do velikosti fotbalového míče. Díky tomu není nutné, abyste svůj vůz nechávali několik dní v karosářství a v lakovně, protože my odstraníme většinu kosmetických vad na Vašem voze dříve, než si dopijete kávu. V každém případě budete moct vzít svůj vůz domů ještě téhož dne. Tím nám ušetříte nejen čas, ale také vysoké náklady na opravu karosářských dílů. A to nemluvíme o úsporách, které jsou spojené se zvýšením bonusů na pojištění Vašeho vozu.

Proto se prosím vždy obracejte na naše experty. Stačí jen, abyste nám své Volvo přivezli, a my si mohli prohlédnout. Naši zkušení technici Vám na základě prohlídky oznámí, zda je možné na odstranění dolíků v karoserii Vašeho Volva využít technologii PDR, přičemž Vás budou současně informovat o tom, kolik času to zabere a kolik to bude zhruba stát.

Tip: jednoduše nechte svůj vůz zkontrolovat při následující servisní prohlídce.

Přehled výhod:

  • není nutné žádné lakování
  • je to mnohem levnější
  • práce budou dokončeny během chvíle nebo ještě téhož dne
  • nehrozí, že budou vidět různé odstíny laku
  • bude zachována hodnota Vašeho vozu
  • dobrý pocit z řízení Volva, které vypadá stále jako nové

 

Sjednejte si servisní schůzku