Objednávka do servisu

Sjednejte si schůzku v servisních centrech Srba Servis & Volvo ještě dnes.

Volvo tým

Miroslav Makovec

Přijímací technik (Servisní technik) - Polestar (optimalizace výkonu motoru)
telefon: +420 728 436 602
e-mail: mmakovec@srba.cz

Jan Strnad

Servisní technik - Klempírna, lakovna
telefon: 724 076 193
e-mail: jstrnad@srba.cz

Jiří Marynčák

Servisní technik - Klempírna, lakovna
telefon: 724 333 269
e-mail: jmaryncak@srba.cz

Volvo 4+

Servisní akce Volvo 4+

Nyní přicházíme s novinkou servisní akce 4+ což znamená, kvalita za nižší ceny !!!!!

Jedná se o změnu cen u náhradních dílů, olejů, ale také servisních prací.

Náhradní díly jsou nyní díky akci 4+ za příznivější ceny, samozřejmostí je zachování kvality a originalita dílů se zárukou.

Pokud má Vaše Volvo ve výrobním čísle na desáté pozici písmeno B  YV1......B....... získáte slevu 15% na všechny originalni náhradní díly.

Pokud má Vaše Volvo ve výrobním čísle na desáté pozici písmeno A nebo číslici 9 nebo 8  YV1......A/9/8....... získáte slevu 20% na všechny originalni náhradní díly.

Pokud má Vaše Volvo ve výrobním čísle na desáté pozici číslici 7 a nižší YV1......7....... získáte slevu 25% na všechny originální náhradní díly.

Servisní práce je u nás díky pečlivě vyškolenému personálu a použité technologii jen o málo vyšší než v neautorizovaném zázemí, ale za to kvalitní a prověřená. Snažíme se dodržovat postupy a technologie, které stále čerpáme pro Váš vůz Volvo. Vše souvisí se vším, snoubení originálních náhradních dílů, olejů a zároveň prověřeného mechanika navštěvovat autorizovaný servis se zárukou kvality, Váš vůz si to jistě zaslouží a ocení. Pro vozy starší 5-ti let je naše hodinová sazba pouze 700,- Kč bez DPH.

Oleje nabízíme inviduálně přímo stavěné na míru danému vozu. Ať se již jedná o starší vůz na klidnou jízdu či sportovně laděný, každý dostane ten pravý olej pro své potřeby jízdy. Nenabízíme zbytečně předražené oleje či obzvláště levné, které by spíše vozu uškodili.

Záruka je samozřejmostí nejen na servisní práce, ale také na námi nabízené originální díly z našeho prodeje.

Nabídka neplatí pro prodej náhradních dílů přes pult, platí pouze pro vozy, které jsou servisovány v našich servisních centrech Srba Servis & Volvo. Akce je platná pro vozy s libovolným původem, s českými i zahraničními RZ.

Váš Srba Servis & Volvo tým

Objednávka do servisu

Originální dětské sedačky Volvo

Dětské sedačky Volvo

V eshopu máme nyní v nabídce originální dětské sedačky Volvo.

Eshop

Věrnostní program

Srba Servis odměňuje za věrnost

Srba Servis si velmi váži věrnosti našich zákazníku a jako poděkování jsme pro Vás připravili následující věrnostní bonus. Čím vyšší počet "razítek Srba Servis" v servisní knížce vozidla,tím vyšší sleva. Je to jednoduché, výši slevy si ovlivňuje každý zákazník sám, čím více využíváte pro servis Vašeho vozu servisních center Srba Servis, tím vyšší může být Vaše sleva.

princip:

  • "razítko Srba Servis" za prodané vozidlo Srba Servisem – získáte slevu 3%
  • "razítko Srba Servis" za každou provedenou servisní prohlídku Srba Servisem – získáte slevu 2%

příklad 1:

vůz zakoupeny v Srba Servisu (sleva 3%), 1. servisní prohlídka v Srba Servisu (sleva 2%), 2. servisní prohlídka v Srba Servisu (sleva 2%), 3. servisní prohlídka v Srba Servisu (sleva 2%), 4. servisní prohlídka v Srba Servisu (sleva 2%) - sleva celkem 11%

příklad 2:

vůz zakoupeny u jiného dealera, 1. servisní prohlídka v Srba Servisu (sleva 2%), 2. servisní prohlídka v Srba Servisu (sleva 2%), 3. servisní prohlídka v Srba Servisu (sleva 2%), 4. servisní prohlídka v Srba Servisu (sleva 2%) - sleva celkem 8%

příklad 3:

vůz zakoupeny v Srba Servisu (sleva 3%), 1. servisní prohlídka v Srba Servisu (sleva 2%), 2. servisní prohlídka u jiného dealera (sleva 0%), 3. servisní prohlídka v Srba Servisu (sleva 2%), 4. servisní prohlídka v Srba Servisu (sleva 2%) - sleva celkem 9%

  • tyto slevy se nesčítají s žádnými dalšími slevami nebo akčními nabídkami (např. sada zimních pneu a disků, zvýhodněné zimní pneu, slevy z rámcové s

     

    mlouvy nebo Classic servis, apod.)
  • tyto slevy jsou uplatněny na vyžádání zákazníka a předložení servisní knížky daného vozidla a provedeni přímého příjmu
  • výše uvedené platí od 1.11.2010 do odvoláni a pro všechny zákazníky Srba Servis na všechny námi zastupované značky, servisní razítka platí samozřejmě zpětně, jen slevu je možné uplatnit od 1.11.2010.